Użytkownicy online: 2

historia sklepu


Serdecznie witamy wszystkich zainteresowanych i zapraszamy do zapoznania się z historią naszego sklepu

Wychodząc naprzeciw sugestiom i propozycjom na przełomie 2001 roku wprowadziliśmy w naszym sklepie KARTĘ STAŁEGO KLIENTA upowazniającą do zakupów z RABATEM 3%. Pomysł ten nie przeszedł bez echa i spotkał się z Państwa strony z dużą aprobatą i zadowoleniem. Z biegiem czasu udało nam się pozyskać nowych klientów, którzy byli dla nas dalszym dopingiem do tego, iż warto wprowadzać coraz to nowe pomysły. 

Dlatego na początku 2003 roku postanowiliśmy ugiąć się jeszcze bardziej w pozytywną stronę i wprowadziliśmy dla wszystkich osób posiadających karte stałego klienta, STAŁY RABAT w wysokości 5% na wszystkie artykuły, przy transakcjach gotówkowych. Mamy nadzieję, iż ta propozycja jeszcze bardziej zbliży nasze zainteresowane strony i znacznie ułatwi dalszą współpracę. 

W miarę upływu czasu, pojawił się nowy pomysł dotarcia do wszystkich zainteresowanych, w formie rozszerzenia sklepu i zarazem asortymentu. Uroczyste otwarcie nowego działu sportowego nastąpiło latem 2004 roku

dział sportowy 2

Obecnie do Państwa dyspozycji mamy trzy działy : Męski, Damski i Sportowy, aby dostęp do interesujących nas artykułów był jeszcze bardziej przejrzysty i łatwiejszy.

dział męski dział damski

dział sportowy

Później dla wszystkich naszych stałych klientów, tych nowo pozyskanych oraz wszystkich wirtualnych, wprowadziliśmy sprzedaż przez internet, w postaci SKLEPU INTERNETOWEGO , który ruszył od MAJA 2007 roku .

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i planami, pragniemy poiformować, iż od  LUTEGO 2008 roku , po długich latach przerwy, wprowadziliśmy ponownie do naszego sklepu ODZIEŻ SKÓRZANĄ , co zapewne ucieszy tych klientów, którzy już od dłuższego czasu dopominali się o kurtki skórzane, w końcu było to naszą tradycją od lat. Dlatego też po latach wracamy do naszych korzeni i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego sklepu na wspaniałe zakupy.

A skoro odzież, to dlaczego nie rozszerzyć asortymentu o garsonki, tuniki, spódnice, sukienki, bluzki, swetry, czapki i szale? Dlatego informujemy wszystkich zainteresowanych, że od dnia 30 MAJA 2012r. wszystko to można już kupić w naszym sklepie za przystępną cenę z kuszącym rabatem.

odzież

Informujemy, iż z dniem 28 MARCA 2013r. stworzyliśmy dla Państwa specjalny KĄCIK Z PRZECENĄ starszych modeli torebek ze skóry ekologicznej, gdzie można trafić na prawdziwe hity w bardzo niskich cenach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na drugą salę i życzymy udanych zakupów.

Przecena 2013

Witamy ponownie i zawiadamiamy, iż wychodząc naprzeciw wielu sugestiom naszych klientów z dniem 23 Maja 2013r. wprowadzamy do naszego sklepu sprzedaż obuwia damskiego renomowanej niemieckiej firmy ,,Caprice,, mając nadzieję, że ta oferta jeszcze bardziej zbliży nas do Państwa gustów i potrzeb.


W naszym sklepie czeka na Państwa wykwalifikowany personel sprzedawców, który w każdym momencie służy pomocą  i radą.

sprzedawczynie